Cerca avançada
Casa / Xalet a La Nucía, PANORAMA, en venda

Casa / Xalet a La Nucía, PANORAMA, en venda

Nº de referència: CHA0148

950.000€ (-16%)

Preu: 798.000€

  • Sup. útil 251 m²
  • Sup. parcel·la 1300 m²
  • Habitacions 4
  • Banys 4
-16%

• Zona: PANORAMA
  • Habitacions: 4
  • Banys: 4
  • Sup. útil: 251 m²
  • Sup. construïda: 300 m²
  • Sup. parcel·la: 1300 m²
  • Tipus d'obra: Segona mà
  • Certificació energètica (consumo):
  • Certificació energètica (emisiones):

Extres

  • Exterior: Si
  • Any de Construcció: 1999
  • Cuina: Independent - Equipada
  • Terrassa: No envidriat - 70 m²
  • Orientació: Est
  • Amb vistes: Al mar
  • Piscina: Privada
  • Tipus de calefacció: Radiant - Central
  • Escalfador d'aigua: Elèctric - Individual
  • Jardí: Privat - 1300 m²
  • Doble vidre: Si
  • Núm. de plantes de l'edifici: 3
  • Estat de conservació de l'edifici: En bon estat
  • Finestres: Alumini
  • Tipus de finestres: Corredissa
  • Persianes: Si
  • Nombre de places de garatge: 2
  • Nombre de places de pàrquing: 5

Més informació

Si voleu més informació d'aquest immoble, completeu les dades a continuació.

També pot trucar-nos al:

+ 34 673 689 263

més

Certificació energètica

Certificació energètica: TA TA

Propietats similars

En venda CHA0118D

La Nucía

Casa / Xalet a La Nucía

  • Habitacions: 5
  • Banys: 3
  • Sup. construïda: 307 m²

645.000€